იპოთეკით დატვირთული უძრავი ქონების დაზღვევა ფარავს მსესხებლის მხრიდან სესხში ჩადებული ქონების შესაძლო დაზიანება-განადგურების რისკებს, რისი საშუალებითაც ნარჩუნდება სესხის უზრუნველყოფა.
დაფარული რისკები:
შეხვედრაზე განვიხილავთ კომპანიის საჭიროებებს საკრედიტო პროდუქტის დაზღვევის კუთხით, პროდუქტის ზოგად პირობებსა და უპირატესობებს.
ორგანიზაციის მიმდინარე მდგომარეობისა და დაგეგმილი ფინანსური გეგმების საფუძველზე ვახდენთ პროდუქტის განაცხადის შევსებას.
პროდუქტზე მოთხოვნის შესწავლის შესაბამისად ვახდენთ სატენდერო დოკუმენტის შემუშავებას, ტენდერის ორგანიზებას და სადაზღვევო
წინადადებების მიღება/დამუშავებას.
სადაზღვევო წინადადებების ანალიზის შედეგად, თქვენთან ერთად ვარჩევთ საუკეთესო შეთავაზებას კონკრეტული სადაზღვევო კომპანიისგან
და ვმუშაობთ ხელშეკრულების შეთანხმებული პირობებით გაფორმებაზე.
დაზღვევის მომსახურების ჩაშვებისთანავე, ჩვენ ვახდენთ ორგანიზაციისა და მისი თანამშრომელების ინსტრუქტაჟს სერვისის სწორად

Mortgaged Real Estate insurance covers the costs of potential damages and destruction of the real estate of the borrower which is included in the loan provision. As a result of Insurance, the loan is secured.
What risks are covered by property insurance:
At the meeting, we will discuss the company's needs for credit product insurance, general conditions, and advantages of the product.
Based on the current condition and future financial plan of an organization, we complete the product application.
According to the study of product demand, we develop the tender document, organize the tender, receive the insurance proposals
and process them.
According to the analysis of insurance proposals, we choose the best offers from the insurance company with you and are working on a
a contract under the agreed terms.
Upon activation of insurance services, we provide instructions for proper service management for an organization and ensure the